اموزش کد دادن(لرن کردن) ریموت برای برد کرکره برقی

اموزش کد دادن(لرن کردن) ریموت برای برد کرکره برقی

اموزش کد دادن(لرن کردن) ریموت برای برد کرکره برقی

ویژگیهای مرکز کنترل ۴ موتوره بتا:

– کنترل همزمان ۴ موتور با یک عدد ریموت بنا بصورت کاملا مستقل

– قابلیت تنظیم و حفظ مدت زمان عملکرد تک تک موتورها بصورت کاملا مستقل

– عملکرد هر ۴ موتور بصورت کاملا مستقل

– قابلیت کار با ریموت چهار کلید بتا تا ۸۰ عدد

 تشریح عملکرد مدار :

۴ موتور کرکره به ترمینالهای Motor DMotor C , Motor B , Motor Aمتصل شده و برای بالا بردن کرکره ، پایین آوردن کرکره و همچنین ایست کردن کرکره به ترتیب دکمه های D, C , B ,A ریموت بتا که با دستگاه لرن شده به صورت Step By Step استفاده می شوند

 نحوه ی عملکرد مدار کنترل موتوره:

تنظیم زمان عملکرد موتورها

ابتدا کرکره ها را پایین آورده و دکمه Time روی مدار کنترل را فشار داده و رها کنید. LED شروع به چشمک زدن سریع میکند . در این حالت دکمه ریموت ( برایمثالَ(Aمربوط به موتور مورد نظر  برای مثال Motor A را فشار دهید تا کر کره کاملا بالا رفته و با لیمیت سوئیچ داخل موتور قطع شود، ۳ تا ۴ ثانیه صبر کرده و سپس همان دکمه را مجددا فشار دهید. کر کره ایست کرده و فاصله زمانی عملکرد موتور ثبت می شود. مراحل بالا را برای تنظیم زمان عملکرد هر کدام از موتورها تکرار کنید.

تذکر 1: برای تنظیم زمان عملکرد هر یک از موتورها از دکمه ریموت مربوط به آن موتور استفاده کنید .

تذکر۲: لازم به ذکر است این کار فقط و فقط برای حفاظت موتور انجام می گیرد و حتما از لیمیت سوئیچ نیز به موازات این کار استفاده گردد .

* لرن کردن ریموت کنترل :

یکی از کلیدهای ریموت کنترل بتا را در حالت فشردن نگه دارید، سپس کلید لرن روی مدار کنترل را به مدت نیم ثانیه فشار دهید. لرن شدن ریموت در حافظه با چهار بار چشمک زدن سریع تایید می شود

پاک کردن کل حافظه :

کلید لرن را در حالت فشردن به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید. LED پس از چندین بار چشمک زدن سریع به حالت دائم روشن می رود. پس از رها کردن کلید لرن. پاک شدن کل حافظه با چهار بار چشمک زدن سریع تایید می شود.

 تذكر ۳: بعد از پاک کردن کل حافظه زمان عملکرد هر ۴ موتور مدت ۳۰ ثانیه به صورت اتوماتیک برنامه ریزی می شود. برای تغییر دادن زمان عملکرد هر موتور مطابق بخش ( تنظیم زمان عملکرد موتورها ) عمل کنید.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.