نصب درب اتوماتیک در تهران

نصب درب اتوماتیک در تهران

نصب درب اتوماتیک در تهران

امروزه نصب درب اتوماتیک در تهران و اکثر شهرها افزایش یافته است. در واقع می توان گفت همه ساختمان هایی که امروزه ساخته می شوند برای ورودی خود درب اتوماتیک نصب می کنند. علاوه بر این یکی از روش های مدرن کردن ساختمان های قدیمی نیز نصب درب اتوماتیک در تهران می باشد. گاهی برای بعضی از ساختمان ها نصب درب اتوماتیک ضروری است مثلا ورودی ساختمان هایی که پر رفت و آمد هستند مانند بیمارستانها، فرودگااه ها، مراکز تجاری و…. اما باید گفت درب اتوماتیک تنها برای مدرن و زیبا کردن ورودی ساختمان نیست بلکه مزایای بسیاری دارد که ما در این مقاله به آنها می پردازیم.

نصب درب اتوماتیک در تهران

نصب درب اتوماتیک در تهران

 مزایای نصب درب اتوماتیک در تهران

نصب درب اتوماتیک مزایای بسیاری دارد و در هر مکانی متناسب با آن مکان کاربرد دارد برای مثال نصب درب اتوماتیک در بیمارستانها بسیار ضروری است این امر سبب می شود افراد ناتوان بتوانند به راحتی از درب های اتوماتیک تردد داشته باشند.

علاوه بر آن نصب درب اتوماتیک در تهران مورد توجه اکثر افراد برای منازلشان قرار گرفته است این دربها برای منازل نیز بسیار کاربردی است. علاوه بر شکیل شدن و قابلیت تردد اسان را به همراه می آورد . درب اتوماتیک به مثلا اگر یکی از اعضای خانواده دچار ناتوانی است مانند استفاده از ویلچر این دربها به کمک او می اید. همچنین از لحاط بهداشتی نیز قابل توجه است چرا که نیاز به لمس دستگیره نمی باشد.

نصب درب اتوماتیک برای پارکینگ ساختمانها بسیار مهم و ضروری است . چرا که عبور و مرور خودرو با وجود درب اتوماتیک به راحتی امکان پذیر خواهد بود. همچنین نصب درب های اتوماتیک به افزایش امنیت آن مکان کمک بسزایی خواهد کرد.

نصب درب اتوماتیک در تهران به راحتی و بدون تغییر اندازه چهارچوب امکان پذیر است زیرا این درب ها در اندازه های مختلف مناسب هر مکانی وجود دارند. همچنین این دربها قابلیت تنظیم ورود و خروج دستی در صورت نیاز و همچنین تنظیم مدت زمان باز ماندن برای مواقع ضروری مانند جابجا کردن وسایل را دارا هستند.

از دیگر کاربردهای مهم  نصب درب اتوماتیک در تهران، نصب این درب برای مراکز خرید و مغازه ها می باشد. چرا که تجربه نشان داده اکثر مشتریان به طور ناخوداگاه جذب فروشگاه ها و مراکز فروشی که درب اتوماتیک دارند می شوند. به همین دلیل اکثر افراد حتی برای یک مغازه کوچک ترجیح میدهند درب انوماتیک نصب کنند. از آنجایی که ورودی یک مغازه اولین گزینه ای است که در دید مشتری قرار میگ یرد پس می تواند به نوعی معرف شما باشد و تاثیر بسزایی در افزایش مشتری خواهد داشت. مثلا نصب درب اتوماتیک شیشه ای باعث می شود از فاصله دور اجناس و محیط داخل مغازه نظر مشتری را جلب کند. درواقع درب اتوماتیک ارزش و اعتبار کسب کار شما را افزایش می دهد و مشتری حس خوبی نسبت به کسب و کار شما خواهد داشت.

از دیگر مزیت های نصب درب اتوماتیک در تهران استفاده از آن در مکان های پرتردد است. از آنجایی که تهران شهری بزرگ و شلوغ است و مراکز اداری، تجاری، درمانی بسیاری در این شهر وجود دارد و روزانه عده زیادی در حال رفت و امد به این مراکز هستند لذانیاز به یک درب اتوماتیک برای مکان های پرتردد ضروری است تا افراد بتوانند به راحتی عبور و مرور کرده و برخورد و ترافیک در محل ورودی به وجود نیاید.

از دیگر کاربردهای نصب درب اتوماتیک در تهران استفاده از این دربها در شرکت ها و اداره ها می باشد. این درب ها قابلیت اتصال به سیستم کنترل مرکزی و همچنین نصب دستگاه تشخیص هویت را دارند به این ترتیب می توان درب را طوری تنظیم کرد که فقط برای ورود اشخاصی که هویت آنها توسط دستکاه کارت خوان و یا تشخیص اثر انگشت تایید شده باشد باز شوند.

با نصب درب اتوماتیک در تهران می توان آن را به سیستم اطفاء حریق مجهر کرد که در زمان خطر به طور خودکار باز می ماند و امکان خروج افراد را محیا خواهد کرد.

با نصب درب اتوماتیک در تهران از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می شود چرا که درب بدون جهت باز نخواهد ماند و انرژی گرمایی و سرمایی در زمستان و تابستان هدر نخواد رفت.

یکی از ویژگی هایی که نصب درب های اتوماتیک را گسترش داده است تنوع این درب ها می باشد. یعنی می توان با توجه به نیاز خود در هر مکان نوع مناسب درب اتوماتیک را نصب کرد. برای مثال نصب درب اتوماتیک تلسکوپی، نصب درب اتوماتیک تاشو، نصب درب اتوماتیک چرخشی، نصب درب اتوماتیک اسلایدینگ و … با توجه به نوع نیاز افراد انجام می گیرد.

نصب درب اتوماتیک درتهران را به چه افرادی بسپاریم؟

با توجه به افزایش درخواست افراد برای نصب درب اتوماتیک در مکان های مختلف در همین راستا شرکت هایی به وجود آمده اند که علاوه بر فروش درب اتوماتیک در تهران کار نصب و خدمات پس از فروش آن را نیز به عهده می گیرند. توجه به این نکته ضروری است که نصب درب اتوماتیک باید حتما توسط افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه انجام شود تا کار نصب به صورت کاملا اصولی انجام شود. در غیر اینصورت اگر درب اتوماتیک توسط فردی ناوارد انجام شود کاربرد خود را از دست خواهد داد و نصب غیر اصولی و اشتباه می تواند منجر به از کار افتادن اپراتور و تحمیل هزینه های اضافی برای کاربر شود. همچنین اکثر مراکز ی که کار نصب درب اتوماتیک در تهران را انجام می دهند خدمات پس از نصب را نیز ارائه می دهند که این ویژگی خیال شما را از بابت به وجود آمدن مشکلات احتمالی راحت خواهد کرد.

نصب درب اتوماتیک در تهران

نصب درب اتوماتیک در تهران

هزینه نصب درب اتوماتیک در تهران

همانطور که گفتیم دربهای اتوماتیک انواع مختلف و ابعاد مختلفی دارند این امر نه تنها در قیمت خود درب تاثیر گذار است بله در هزینه نصب درب اتوماتیک نیز تاثیر مستقیم دارد . دروقع می توان گفت هزینه نصب با توجه به نوع درب و نوع مکانی که قرار است نصب شود تغییر می کند. مراکز و سایت های معتبر معمولا لیست هزینه های نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک را در اختیار مشتریان قرار می دهند و از قیمت های مناسبی نسبت به دیگران برخوردارند. پس بهتر است برای دریافت کیفیت و قیمت مناسب به مراکز معتبرمراجعه نمایید.

فروشگاه درب اتوماتیک شیرمردی در سال 1380 در تهران توسط مهندس شیرمردی تاسیس شد. این شرکت در زمینه فروش و تعمیر انواع درب اتوماتیک برقی ، ریلی ، کرکره برقی و … به فعالیت می پردازد. شرکت درب اتوماتیک شیرمردی به صورت 24 ساعت شبانه روز آماده جوابگویی به مشتریان عزیز می باشد. همچنین تمامی محصولات این شرکت دارای یک سال گارانتی ضمانت بدون قید و شرط می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.