کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک چیست ؟

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک که سال هاست در کارخانه ها، فروشگاه ها،پارکینگ و حتی در داخل منزل  برای برای بهبود امنیت نصب می شوند که اخیرا  با طرح ها و سبک های بهبود یافته استفاده از آن بیشتر شده است. “کرکره های برقی اتوماتیک” که عموما ازجنس فولاد و آلومینیوم و دارای یک موتور کوچک هستند که به صورت الکتریکی کار می کنند و با فشردن یک دکمه کرکره برقی باز و بسته می شود این روزها کرکره برقی اتوماتیک که دارای مزایای زیاد هستند  محبوبیت زیادی پیدا کرده اندمحافظت در برابر طوفان،باد و باران و از همه مهتر امنیت آن دلیل استفاده بسیاری از افراد از این کرکره ها هستند. بیشتر  کرکره های برقی اتوماتیک به صورت سفارشی ساخته می شوند بنابراین با توجه به مشخصات دقیق شما،هر اندازه که بخواهید می توان سفارش داد.

مکان های استفاده از کرکره برقی اتوماتیک

 • بیمارستان ها
 • دانشکده ها
 • فروشگاه ها
 • دفاتر
 • کارخانه ها
 • پارکینگ
 • منازل

مزایای کرکره برقی اتوماتیک:

امنیت

دلیل اصلی استفاده از کرکره برقی اتوماتیک امنیت آن است به این دلیل که جنس آنها بسیار با کیفیت و با دوام بود و به این راحتی از جای خود کنده نمی شوند کرکره برقی امنیت بی نظیری را برای پنجره ها و درها ارائه می دهد.

عایق بندی

کرکره های برقی کاملا عایق بندی شده اند به طوری که مانع از ورود گرما و سرما به داخل پارکینگ،منزل و….می شود همچنین این کرکره ها عایق مناسبی برای صدا هستند که باعث حذف 50 درصد صدای بیرونی و مانع انتقال آن به داخل خانه یا پارکینگ و … می شوند.

زیبایی

امروزه با طراحی ، سبک ها و روکش های بهبود یافته در کرکره های برقی زیبایی خاصی را به منازل ،شرکت ها و….می دهند. به همین دلیل تقاضا برای استفاده از این کرکره ها متحول شده است

راحتی استفاده

کرکره های برقی دارای سیستم دنده ای پیشرفته و مهندسی شده ای هستند که باعث می شود باز و بسته شدن درب شما راحت تر از بازکردن یک پنجره باشد.

قطعات کرکره برقی اتوماتیک

 1. تیغه که از جنس فولاد،آلومینیوم ،منیزیم،گالوانیزه،پلی کربنات ساخته می شود
 2. شفت
 3. ریل،مویی و کپس
 4. موتور
 5. UPS که در زمان قطعی برق ،برق موتور را تامین می کند
 6. صفحه پلیت
 7. یاتاقان
 8. اندی کپ

 

درب کرکره ای برای پارکینگ

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

 

درب کرکره ای پارکینگ یکی از محبوبترین درب ها محسوب می شود که در هر اندازه و رنگی ساخته می شود وبه صورت عمودی بالا می رود. این نوع درب کرکره ای که دارای موتور کوچک است عملکرد درب را کنترل می کند موتور توسط ریموت ساده ای که رمزگذاری شده است فعال می شود و باز و بسته شدن درب صورت می گیرد این کد همچنین به این معنی است که شخص دیگری نمی تواند درب را بازوبسته کند بنابراین دیگر لازم نیست نگران امنیت آن باشید

 

کرکره درب اتوماتیک درای یک سیستم ایمنی میباشد به این صورت که با پرتوی الکترونیکی که در عرض این درب ها به کار گرفته شده اگر چیزی در هنگام بسته شدن درب مانند بچه،حیوانات،دوچرخه و….بخواهد عبور کند این سیستم درب را معکوس کرده کرده و اجازه بسته شدن به درب را نخواهد داد.

موتورهای بکار گرفته شده در کرکره های درب اتوماتیک بسیار با کیفیت بوده و به سرویس و نگهداری زیادی نیاز ندارند. درب کرکره ای پارکینگ راحتی را به مالکان خانه ای که وسایل نقلیه خود را در پارکینگ پارک می کنند ارائه می دهد و دیگر نیازی برای خارج شدن از داخل خودرو برای باز کردن درب پارکینگ نیست. این درب ها علاوه بر تامین ورودی آسان خودرو،امنیت و زیبایی آن را نیز بهبود می بخشد درب های برقی اتوماتیک در انواع رنگ ها ،سبک ها و اشکال متناسب با سبک معماری خانه ساخته می شوند.

 

کرکره برقی فولادی

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

 

کرکره برقی فولادی سفارشی که برای ایمن سازی اموال و محافظت از محتویات آن طراحی شده است این کرکره ها را می توان در صورت نیاز دستی بالا و پایین آورد هر کرکره می تواند به اندازه و مشخصات خاص ساخته شود و در انواع رنگ ها تولید می شوندو برای پارکینگ ها،مغازه هاو سایر ساختمان های مسکونی یا تجاری ایده ال می باشند. کرکره های فلزی به عنوان یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین کرکره ها شناخته می شوند این کرکره ها با کیفیت بالا دارای لوازم جانبی مانند قفل امنیتی فولادی و قفل کلیدی می باشد و باعث فزایش امنیت می سود.

 

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

 

 

این نوع کرکره ها از نظر سبک،طراحی و زیبایی متنوع هستند و در ابعاد مورد نیاز مشتریان ساخته می شوند و در رنگ های مختلفی می توانند تولید شوند و میتواندد در مدل های عایق بندی شده ارائه شوند مدل های عایق بندی شده برای گرم تر کردن خانه ها و کاهش هزینه های انرژی استفاده می شوند کرکره های برقی آلومینیومی برای کاربردهای تجاری،صنعتی  و مسکونی مناسب هستند وزن سبکی دارند و دارای امنیت بالایی می باشند.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.